program

DZIEŃ I  
przelot na Islandię (lot bezpośredni), prezentacja miejscowych realiów, omówienie planów i priorytetów

DZIEŃ II  – V
Czas rekreacyjny wśród islandzkich cudów natury przeplatany dyskusjami i elementami warsztatowymi dotyczącymi wątków rozwojowych. Elementy treningu uważności, propozycje technik do wdrożenia we własnej praktyce,
doskonalenie umiejętności, kierunki własnego rozwoju.

DZIEŃ VI  
Finał części warsztatowej – podsumowanie. Podróż w stronę lotniska.

DZIEŃ VII   lot powrotny do Polski, przylot zazwyczaj w godzinach porannych

 

Czas warsztatowy jest elastyczny, może też zawierać wątki wplatane w podróż/związane z konkretnymi miejscami.
Uczestnicy powinni brać udział  w elementach niezbędnych dla efektywnego zrealizowania celu wyjazdu, ale nadrzędnym celem jest wypracowanie własnej ścieżki poznania omówionej z prowadzącym. Nie jest to więc rodzaj obowiązkowego programu, ale otwarta forma niewymuszonych sytuacji, zbieżnych z założeniami pracy nad osobistym rozwojem, popartych rzeczowym komentarzem specjalisty w bieżących dyskusjach.  

Czas rekreacyjny to czas pozwalający uczestnikom także na mniej formalny kontakt z prowadzącymi oraz poznawanie regionu.
Ucieszy nas Twoje towarzystwo podczas odwiedzin w niesamowitych miejscach, tak trudnych do osiągnięcia dla większości turystów, a dla nas – podczas pobytu tam – czekających na wyciągnięcie ręki. Nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami.  W zaplanowany terminie dni są na wyspie porównywalne długością z kontynentem, co sprzyja aktywności na zewnątrz i stanowi oczywistą zachętę do eksplorowania tej wspaniałej części Europy – która na nas czekać będzie (dosłownie!) za oknem.

Czas rekreacyjny w naturalny sposób pozwala od razu doświadczać siebie samego wśród niezwykłych wrażeń i silnych emocji prowokowanych magią otoczenia. Wszak Islandię – inaczej niż większość turystycznego świata – nie tyle się zwiedza, co po prostu się na niej JEST. Bezustannie zaskakujące kolejne niezwykłe 360 stopniowe panoramy, krajobrazy pozbawione piętna destrukcyjnej cywilizacji, inaczej biegnący czas, nietypowe zjawiska przyrodnicze – to coś więcej niż punkty na mapie i znane pocztówkowe fotografie. Tutaj nowe miejsca są jak kolejne etapy rozumienia samego siebie.